Комедія "Фараони"

Комедію «Фараони» поставили аматори СБК.

В останню неділю жовтня учасники народного аматорського театру зібрали жителів села Іванівка та гостей з навколишніх сіл в сільський будинок культури на прем’єру комедії О.Коломійця «Фараони».  Перед початком  вистави вчитель української мови та літератури місцевої школи  Вівчар О.В. розказала  присутнім про автора п’єси, надала короткий коментар про події, які у ній відбувалися.

Сюжет п’єси переносить глядачів в 70-і роки, коли працівники колгоспів важко працювали, майже всю роботу виконували вручну, заробляючи трудодні. З великим задоволенням та гарячими оплесками приймали присутні гру місцевих артистів Володимира Куташівського /Тарас/,  Надії Вербовецької /Одарка/ ,   Ігоря Понятишина/Онисько/, Стефанії Палиці/Уляна/, Ігоря Вівчара/Аристарх/, Надії Ковальської/Ганна/, Івана Воробця/Оверко/, Володимира Заверухи /Корній/ , Оксани Сивак/ Устина/. Закохану пару зіграли    Лілія Швець  та Олег Ковальський. Прекрасно зіграв посильного хлопчика Павлика найменший учасник театру Михайло Булик.

На прем’єрі п’єси були гості- студенти Теребовлянського вищого училища культури /відділ режисури/ з своїми викладачами Михайлом Стадніченком та Наталією Онищук. Майбутні режисери  високо оцінили гру Іванівських аматорів.

Кошти, які глядачі добровільно платили за виставу , були відправлені учасникам АТО .

Комедію «Фараони» поставили аматори СБК.