Комедія "Як наші діди парубкували"

4 червня  2017 року в приміщенні Іванівського СБК   буде постановка народного аматорського театру Іванівського СБК В.Канівця

15:11 01.06.2017

День відкритих дверей у Іванівській ОТГ

31 травня 2017 року в центрі Іванівської об'єднаної територіальної громади  в селі Іванівка проводиться День  відкритих дверей, який організовується в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агенством США з міжнародного розвитку(USAID). ФРГО «Західноукраїнський ресурсний центр»  є регіональним партнером програми DOBRE в Тернопільській області.

22:34 18.05.2017

Засідання робочої групи

В рамках проекту для виконання ІІ етапу "Стратегічне планування Іванівської ОТГ" 20 березня 2017 року  о 10 год в приміщенні Іванівської СБК відбудеться візит експертів проекту на якому буде представлено зміст і терміни проведення етапу стратегічного планування, очікувані результати, зокрема:SWOT-аналіз та бачення, план реалізації Стратегії.

11:55 17.03.2017

по програмі DOBRE

Запрошуються  жителі  усіх населених пунктів Іванівської ОТГ  до участі у зборах громадян з метою обговорення першочергових завдань у сфері надання послуг  та фінансової допомоги для нашої об"єднаної громади по програмі DOBRE. Графік проведення зборів такий:

11:18 09.02.2017