Іванівська громада
Теребовлянський район, Тернопільська область

«Street Workout- справа мого життя»

...хтось знаходить себе в поезії, хтось у музиці. Багато знаходять своє призначення в малюванні, танцях, рукоділлі, спорті...Для когось це захоплення, а для когось здоровий спосіб або й справа усього життя. Так вважає і 25-ти річний Іван Твердун. Street Workout, що в перекладі означає « Вуличні тренування» став для юнака зіркою дороговказом. Такий сучасний вид спорту приніс Івану великий успіх та зробив його чимало відомим серед молоді України. Багато разовий переможець та персональний тренер Street Workout не зупиняється на досягнутому.
Іван народився у селі Ілавче Теребовлянського району. Зараз проживає у польському містечку Кепно, де активно продовжує розвиватися у сфері улюбленої справи. « Вуличними тренуваннями» пачав займатися з 2010 року. Шість років наполегливої праці та любов до спорту привели до здійсненя мрії молодика. Адже сьогодні активна участь у всіх спортивних заходах залишається тільки у ролі глядача. Підтримує друзів, своїх підопічних, навчає, проводить тренінги та різні заходи. Скоро відбудеться відкриття секції по Street Workout в гімнастичному залі містечка Кепно. Заняття будуть проводити сертифіковані тренери.
В майбутньому хлопець хоче бачити: «Здорове молоде покоління - де батьки будуть давати приклад своїм дітям, не з бутилкою пива або із сигаретою в руках, сидячи граючись в ігри за компютером , а на дворі проводячи весело і активно час на спорт майданчиках і свіжому повірті»
Улюблена спарава- благородна справа, але окрім цього треба заробляти якось на життя. Напевно кожному важко поєднувати роботу зі своїм хоббі.
«Street Workout - це справа мого життя, але заробляти повноцінно ще не вдається, тому поєднюю із звичайною роботою на заводі»- ділиться Іван. Окрім цього хлопець прагне до ще більшого саморозвитку: «Почав захоплюватися паркуром - щовихідних їжджу в зал з батутами Go Jump в Wroclaw , snowboardom - не можу дочекатися поки сніг випаде в горах, брейк дансом, остатнім часом читаю багато книг на різну тематику, вивчаю іспанську і вдосконалюю всій рівень англійської. Також захоплююся графікою, люблю монтаж. Монтую багато відео, які можна побачити в соцмережах.
Іван Твердун- це яскравий приклад наполегливості. Його справа веде молодь до здорового способу життя, відкриває нові можливості та таланти. Сьогодні хлопець гордість села, району, області, гордійсть польського містечка Кепно, а згодом стане й гордістю України.« повернутися до списку новин