Урочисте відкриття адміністративного будинку Іванівської ОТГ

Дата: 28.07.2017 00:16

27 липня 2017 року в  Іванівській об’єднаній територіальній громаді відбулося урочисте свято -  сільська рада переїхала у новий  святково прибраний адміністративний будинок . Дизайн території , просторі кабінети, світлий зал засідань , нова комп’ютерна техніка та меблі , прекрасний куток для відвідувачів  приємно вразили  усіх, хто прибув на урочистості. Господар громади  Руслан Васильович Шафранович  радо вітав гостей  з різних куточків району: депутатів місцевої  ради, членів виконавчого комітету  , керівника ПОП «Іванівське»  А.І.Білика ,голову Теребовлянської РДА  Ю.М.Ништу та голову  Теребовлянської  районної ради Смільського І.М., голів територіальних громад  з  Теребовлі - Поперечного С.І., Золотників - Бугая Д.О.  та Микулинець - Осіпчука П.І. , представників  Іванівської амбулаторії , ТОГО "Благодійності" та представників преси.Сільський голова   розказав присутнім про значні досягнення громади за півтора року і ознайомив жителів  громади з планами на майбутнє. Працівники культури  підготували  на новосілля  невеличку концертну програму. З словами вдячності за проведену роботу до сільського голови звернулися  найменші жителі Іванівської ОТГ- вихованці дитячого садочка «Казка». Право перерізати  стрічку було надано  сільському голові Шафрановичу Р.В., директору ПОП «Іванівське» Білику А.І., голові Теребовлянської РДА  Ништі Ю.І. та голові Теребовлянської районної ради Смільському І.М.

Отець Іван помолився  за хорошу роботу працівників апарату  та якісні послуги для усіх жителів громади  та освятив новий адміністративний будинок. Цікаво  для мешканців громади проходила екскурсія приміщенням. В кінці свята  сільський голова запросив усіх  до солодкого столу   .