Голова звітує про роботу

Дата: 16.01.2018 09:57

Голова звітує про роботу .

13 січня  в приміщенні Іванівського  СБК  відбулися збори жителів села Іванівка, на яких сільський голова Шафранович Руслан Васильович прозвітував про проведену робот у 2017 році та розказав про плани  виконкому  на 2018 рік. Мешканці Іванівки побачили на слайдах  що зроблено   та почули розясненя  які кошти на це витрачено . В запитаннях присутніх порушувалися питання   благоустрою , збереження енергоресурсів, безпеки школярів, якості харчування в школі, доступ до публічної інформації та інші. На всі запитання жителі отримали вичерпні відповіді , пропозиції та зауваження враховані , пріоритети на цей рік визначено  .

На зборах виступила   експерт  ЗУРЦ Програми DOBRE Cоломія Саврук,  яка розказала про роботу  Іванівської громади в рамках Програми  DOBRE  , про проекти,  які уже вдалося реалізувати та над якими буде співпраця  у наступні роки ,  закликала присутніх до активної участі у розбудові громади, рекомендувала  використовувати для комунікації  електронні петиції, інші антикорупційні інструменти. Експерт відзначила , що  Іванівська громада уже  провела  голосування  за  проекти бюджету  участі  та привітала  переможця /у 2018 році буде реалізовуватись проект №2 «.Заміна підлоги та дверей у спортзалі Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст.».  /   Кращих активістів  ОТГ   експерт Програми  DOBRE    нагородила  подарунками.

Після зборів громадян учасники художньої самодіяльності Іванівського СБК  представили   «Різдвяний концерт»