Протокол про співпрацю підписаний

Дата: 25.11.2016 10:38

Протокол  про співпрацю з DOBRE підписаний.

23 листопада в Іванівську ОТГ, яка відібрана  на виконання програми Агентства США з міжнародного розвитку «Децентралізація приносить  кращі результати та ефективність» –DOBRE, приймала делегацію кооперативів ХАУЗІНГ ФАУНДЕЙШЕН, що здійснює господарську діяльність під назвою Глобал Комьюнітіз.       Агентство США з міжнародного розвитку фінансуватиме  Програму DOBRE  впродовж п’яти років для підтримки реформи децентралізації , покращення умов для розвитку громад , в тому числі  і Іванівської громади.

Ця новина зацікавила жителів  усіх сіл ОТГ , тому в сільському будинку культури було дуже людно. Вчителі, працівники сільського господарства, медики, учнівська та сільська молодь, пенсіонери , службовці прибули на зустріч, оскільки, цим категоріям зовсім  не байдужа доля громади.  Заступник керівника Програми Юлія Єсмуханова ,  координатор комунікації децентралізації в Західній Україні Михайло Цьомик,  консультант з питань Місцевого Економічного Розвитку та Децентралізації Віталій Юрків та виконавчий директор Всеукраїнської  асоціації сільських та селищних рад Андрій Гладських  дали відповіді на поставлені запитання, які хвилювали присутніх, розказали про умови співпраці за Програмою. Після перегляду слайдів про роботу Іванівської сільської рада за 2016 рік, протокол про співробітництво підписаний .