Теребовлянський район, Тернопільська область

Учасниці ОУН-УПА Покропивній Ганні Григорівні - 90 років .

Покропивну Ганну Григорівну , жительку села Ілавче ,  учасницю ОУН-УПА з  90-річчям від імені Іванівської громади поздоровив  сільський голова Шафранович Р.В.  і вручив її  грошову допомогу   . Привітати ювілярку  приїхали староста села Ілавче Куць М.М. ,  керівник Теребовлянського районного відділення Всеукраїнського обєднання ветеранів Б.І.Гнатюк, працівники територіального центру та родичі. Вітання   приймала ювілярка  і  від Тернопільської організації Всеукраїнського  об'єднання «Свобода»  .

За канапкою учасниця ОУН-УПА   розповідала про  важкі роки, які її прийшлося пережити під час визвольної боротьби за незалежність України,  як  була поранена ,  згадувала старі  повстанські пісні та вірші .  Важко  було матері  згадувати про двох  молодих синів, яких похоронила у молодому віці ,  на старість залишилася  сама . Незважаючи  на горе і страждання , що  перенесла  Ганна Григорівна, активна позиція , оптимізм та надія на кращу долю українців  , нескореність духу та любов до неньки України  супроводжували її  та будуть  супроводжувати   учасницю визвольної боротьби  усе її життя .