Теребовлянський район, Тернопільська область

Результати голосування за проекти бюджету участі

У 2018 році  буде фінансуватися проект-переможець №2 "Заміна підлоги та дверей у спортзалі Іванівської ЗОШ І-ІІІст".

Комісія з відбору проектів громадської участі доводить до відома мешканців Іванівської громади таку інформацію:

• Кількість поданих проектів в рамках конкурсу бюджету участі-8 шт. , а саме:

2.Заміна підлоги та дверей у спортзалі Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст.

3.Лінгафонний кабінет-запорука успіху у вивченні іноземних мов./Сороцьке/

4. "Тепла школа" /Глещава/.

5."Зона відпочинку біля будинку культури"/Глещава/

7."Здорові діти-здорова нація"/Ілавче/

• Кількість осіб, що взяли участь у голосуванні-1078 осіб.
  • Кількість голосів за кожен проект, що брав участь у голосуванні:

1.Облаштування 3-ох споруд з навісами/автозупинок/для захисту пасажирів від негоди  в селі Ілавче.-139 чол.

2.Заміна підлоги та дверей у спортзалі Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст.-368 чол

3.Лінгафонний кабінет-запорука успіху у вивченні іноземних мов./Сороцьке/-223 чол.

4. "Тепла школа" /Глещава-82 чол.

5."Зона відпочинку біля будинку культури"/Глещава/-94 чол

6. Оновлення подвіря школи, встановлення лавочок, сучасного освітлення, сміттєвих баків./Ілавче/-171 чол

7."Здорові діти-здорова нація"/Ілавче/-1 чол

8."Шкільний географічний майданчик -це лабораторія під відкритим небом"./Ілавче/-нуль.

• Кількість підтриманих проектів (тематика):

Підтримано один проект-Заміна підлоги та дверей у спортзалі Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст.-368 чол.

• Затверджена сума до фінансування на 2018 рік-  142973 гривень.