Теребовлянський район, Тернопільська область

ВИСТАВКА ВИШИВОК ТА ВИШИВАНОК У ГЛЕЩАВІ

Вишивка відома з давніх-давен і є українським феноменом, спадком нації, нашим оберегом, символом самоідентифікації нашого народу.  Про неї складають вірші, пісні, казки, легенди, оповідання. Мабуть у кожній домівці є хоча б одна вишита річ: вишиванка чи рушник, серветка чи обрус, подушка чи пасхальний рушничок, образ чи картина.

Вже місяць у Глещавській книгозбірні діє виставка вишиванок та вишивок. Тут є вишивані жіночі, чоловічі та дитячі сорочки, сукні, пасхальні рушнички, рушники, серветки, доріжки, образи, картини, а також скарби бабусиної скрині: старовинні рушники і доріжки. Вироби такі різноманітні: однотонні та різнобарвні, багаті та ніжні, вишиті квітами чи геометричними візерунками, хрестиком чи бісером.

Обов’язково завітайте на виставку та отримайте багато позитивних емоцій!