ПЕДАГОГІЧНА ЗУСТРІЧ

Дата: 12.03.2018 12:45

27 лютого у школі с. Ілавче відбулась педагогічна зустріч освітян Іванівської ОТГ, Буданова, Кобиловолок та Великого Говилова. Тут зібрались директори шкіл, їх заступники з навчально-виховної частини, керівники методоб’єднань шкіл, учителі. У заході також взяли участь начальник відділу освіти Кацан Й.П.,  завідувач  і методисти  райметодкабінету, голова Іванівської ОТГ Шафранович Р.В.

Педагогічна зустріч розпочалась із молитви-пісні «Отче наш» у виконанні вчителів Ілавченської школи. Згодом виступили завідувач райметодкабінету Сурмай Л.О, директор Ілавченської ЗОШ І-ІІІ ст. Терещук В.А., заступник директора з навчально-виховної роботи Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст. Вівчар Г.В., методисти.

Під час заходу педагоги обмінялись досвідом та сформували спільну стратегію впровадження різних інновацій в освітній процес.