Теребовлянський район, Тернопільська область

Делегація з Америки черговий раз в Іванівській ОТГ

19 липня 2017 року делегація Програми DOBRE  провела зустріч  з активом та керівництвом  Іванівської громади. За круглим столом в теплій атмосфері проходив діалог з керівником Програми DOBRE Бері Рідом,  Донною Керрен, Маратом Кюрчевським , Дмитром Ковалем, Тарасом Репицьким та іванівчанами.

Сільський голова Руслан  Шафранович  розказав  гостям про  шлях , який пройшла громада з часу  її утворення , які є  надбання  за період співпраці з Програмою DOBRE ,  як писалася стратегія розвитку Іванівської ОТГ та ознайомив ще раз присутніх з перспективами розвитку громади на наступні сім років . Заступник сільського голови Олег Шевчишин  подякував Програмі DOBRE за знання, які отримав  під час навчання в Академії лідерства .  Представник від молоді Іванівської громади  Наталія Стець  поділилася враженнями під час  проведення молодіжного форуму. Леся Гайданка  доповідала про підготовку  швидкого проекту  «Облаштування  дитячих майданчиків в селі Ілавче та в селі Іванівка», Марія Стельмах –про наміри громади в Іванівському сільському будинку культури зробити інформаційний центр.

Тарас Репицький дуже цікаво провів роботу по визначенню пріоритету ОТГ , над яким працюватиме громада у наступні роки . Іванівчани висловили сподівання, що Програма DOBRE  надасть фінансову допомогу  у реалізації цього пріоритету. В кінці візиту гості та мешканці Іванівської ОТГ зробили спільне фото.