Теребовлянський район, Тернопільська область

Навчальний тур для представників громад Бережанського району в Іванівській ОТГ

23 січня 2018 року  Тернопільський центр розвитку місцевого самоврядування  організував навчальний тур  представників  громад Бережанського району, які ще не обєдналися, до Іванівської ОТГ .  Мета заходу-  ознайомлення з  досягненнями  громади за два роки   з перевагами децентралізації  у фінансуванні громади . Сільський голова  Шафранович Руслан Васильович презентував на електронних носіях результати роботи ради з часу обєднання , розказав про  допомогу  експертів  , яку отримують  посадові особи сільської ради  , депутати, керівники установ у роботі ,  ознайомив  присутніх з   планами ОТГ  на   наступні роки. Гостей цікавили різні питання, на які  голова ради з задоволенням надавав відповіді . На  завершенні візиту гості не стримували своїх захоплень від  нового адміністративного  приміщення ради та місцевого пожежного депо .