в Іванівській ОТГ створено віддалене робоче місце Управління Пенсійного Фонду.

Дата: 29.11.2017 14:14

Фото без опису

29 листопада 2017 року в Іванівській ОТГ створено віддалене робоче місце Управління Пенсійного Фонду.

Для роботи спеціалістам Управління Пенсійнго Фонду  виділено кабінет в адміністративному будинку Іванівської сільської  ради. Спеціалістів, які будуть вести прийом, рада   забезпечила  компютерною технікою.  Інформаційний стенд поповнився   графіками прийому громадян та необхідною інформацією для  теперішніх  та  майбутніх пенсіонерів  . Один раз в місяць, а по потребі і більше, документи на оформлення різних пенсій  жителі громади зможуть здавати не в районному центрі, а на місцях, в центрі громади, в селі Іванівка.