Участь Ілавченької ЗОШ І-ІІІ ст. Іванівської ОТГ у віськово-патріотичній грі "Джура"

Дата: 20.06.2017 14:30

12  - 16 червня  2017 року збірна команда Ілавченської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  взяла участь в  обласному етапі дитячо – юнацької  військово - патріотичної гри "Джура"  де представляла Теребовлянський район.

Змагання проходили  на базі молодіжного табору «Гайдарівець» Шумського району .Програмами гри « Джура»  передбачалися наступні види змагань: «Стройовий впоряд», «Топографічна підготовка», «Смуга перешкод», «Стрільба», «Рятівник» «Таборування», «Квест», «Теренова гра» .

В грі взяли участь 22 команди  загальноосвітніх навчальних закладів області. В загальному заліку  Ілавченська команда зайняла 8 місце. Крім змагань на етапах,  учні   школи  брали участь у мітингу-реквіємі у штабі УПА «Південь» с.Антонівці, де вшанували пам'ять Героїв України.