Теребовлянський район, Тернопільська область

Впорядкування узбіч вздовж Іванівської дороги .

В роботи по проведенню двомісячника по благоустрою в Іванівській сільській раді  активно включилися жителі, приватні підприємства та установи    усіх  населених пунктів  громади .

Одним з пунктів Заходів по благоустрою населених пунктів та охорони навколишнього середовища є впорядкування узбіч вздовж доріг. Першими такі роботи розпочали в селі Іванівка. Керівник ПОП «Іванівське» А.І. Білик  усю відповідальність за впорядкування Іванівської центральної дороги  взяв на себе: виділив техніку та паливно- мастильні матеріали для збору обочин та  вивозу землі,  відрядив працівників будівельної бригади  підприємства для проведення  таких робіт, профінансував  зарплатню працівникам , які займалися благоустроєм  .