Теребовлянський район, Тернопільська область

Памяті героїв Небесної Сотні в с.Глещава

В рамках Всеукраїнського вшанування героїв Небесної Сотні та Революції гідності у Глещавецькій сільській книгозбірні , спільно з бібліотекою села Сороцьке відбулася година памяті «Ми вдячні Вам за тиху українську ніч, спокійні зорі та прозоре небо».

Розпочався захід під сумну мелодію «Пливе кача». Ведучі-бібліотекарі та вчителі історії місцевої школи провели короткий екскурс у хронологію подій 2013-2014 років. Вдало підібрані та майстерно виконані пісні у виконанні учасників  художньої самодіяльності  та власні вірші вчителя Фіньковського не залишили байдужими нікого з присутніх. Велике враження залишили найменші учасники години памяті  Богдан Гетьман та Соломія Самець, які в кінці вшанування   щиро молилися за кращу долю України.