Теребовлянський район, Тернопільська область

Сімейний лікар с.Ілавче навчатиметься у Канаді

За результатами  конкурсу, у якому брало участь 30  сімейних лікарів з багатьох регіонів України   шість кандидатів  отримали найвищі бали та були запрошені  для участі у скайп-співбесіді англійською мовою з представником Канадсько-Української Фундації.  Куленич Орест Геннадійович, сімейний лікар Ілавченської амбулаторії загальної практики  сімейної медицини, один з трьох лікарів, який виграв конкурс  та обраний  для  участі  у триденному навчальному курсі з невідкладної медичної допомоги для сільських лікарень  Канадсько-Українською Фундацією спільно з Міністерством охорони здоров’я.

Навчання відбуватиметься 19-21 січня 2018 року на базі медичного факультету університету Калгарі у Канаді. Лікар Іванівської ОТГ зможе долучитися до світової медичної спільноти та ознайомитися з найкращими сучасними медичними практиками.