АКАДЕМІЯ ЛІДЕРСТВА

Дата: 23.03.2018 11:34

В рамках проекту DOBRE 19-21 березня секретарі Іванівської сільської ради Л.Гайданка і Г.Трач навчались в Академії Лідерства для місцевого самоврядування у Києві і завершили третю сесію навчань.

Учасниці Академії познайомились з  сучасними методами управління в ОМС, розглянули інструменти подолання конфліктів та отримали багато нових  знань.

Наші секретарі щиро дякують організаторам, тренерам та учасникам заходу за знання, за хороші практики у ОМС, які зможуть застосувати у громаді, за позитивні емоції та гарний настрій!