УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ

Дата: 23.03.2018 16:03

УЧАСТЬ В СЕМІНАРІ

В рамках проекту “DOBRE” 20-21 березня представники групи економічного розвитку нашої громади брали участь у робочому семінарі «Знай свою громаду».

Учасники вивчали принципи МЕР (місцевого економічного розвитку), визначали інструменти економічного  розвитку громад, більше дізнались про можливості фінансування проектів і про державну та регіональну  підтримку сільського господарства.  Важливою частиною семінару були: «Структура профілю громади» та «Визначення унікальних переваг громади».

Деякі представники нашої громади побували в ролі інвестора, інші –  в ролі представника громади, який представляє свою громаду інвестору для залучення додаткових коштів.

Учасники набули нового досвіду, ділились своїм досвідом з іншими громадами, отримали багато інформації для подальшої роботи в сфері розвитку місцевої економіки.