Участь у Загальних зборах Асоціації ОТГ

Дата: 29.03.2018 14:24

28 березня 2018 року в м. Київ відбулись Загальні збори Асоціації об’єднаних територіальних громад. Тернопільщину представляли: Іванівська, Скалатська та Скала-Подільська ОТГ. Учасником Зборів від нашої громади був О.Шевчишин – заступник сільського голови.

Цьогорічні збори Асоціації були особливі тим, що під час них було підписано низку меморандумів з основними партнерами. Крім DESPRO, меморандуми підписали зі Шведською асоціацією місцевих влад та регіонів (SALAR), Українською асоціацією районних та обласних рад (УАРОР), Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад (ВАССР) та із Мережею правового розвитку.

Окремим напрямом співробітництва визначено підготовку високваліфікованих фахівців для місцевого самоврядування.