Навчання в Академіїї Лідерства заступника Іванівського сільського голови Шевчишина Олега Дмитровича

Дата: 02.04.2018 10:52

26-27 березня 2018 року заступник голови Іванівської сільської ради О.Шевчишин навчався в Академії Лідерства для місцевого самоврядування у Києві і завершив першу сесію навчань.

Сесія була присвячена питанням персонального лідерства. Учасники навчань також ознайомились та здобули навички з використання сучасних підходів до муніципального управління, 12 принципів доброго врядування, бачення різних перспектив та реалізації завдань органу місцевого самоврядування з орієнтацією на людей, опрацювали інструментарії реалізації командної роботи.

Навчання здійснюється в рамках програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE) у співпраці з Радою Європи на базі методології Центру експертизи реформ місцевого самоврядування Ради Європи «Сучасне лідерство для сучасної місцевої влади».