УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ "Прозорість бюджетного процесу та фінансового управління в ОТГ"

Дата: 23.05.2018 11:47

В рамках проекту «Доброчесні громади» (за підтримки USAID DOBRE ) 17-18 травня у м.Тернополі проводився тренінг «Прозорість бюджетного процесу та фінансового управління в ОТГ» для учасників з Іванівської, Скалатської, Великогаївської та Теребовлянської об’єднаних громад.

Тренерами проекту були Микола Орлов та Володимир Старик, а громаду нашу представляли: Г.Трач, М.Стець, О.Бохнак, Г.Сеньків та О.Абрамович.

Практичні вправи та моделювання ситуацій – це те, що до вподоби більшості учасників. Зокрема, жвавою та активною була півгодинна атака групи, якій за умовами гри дісталася роль допитливої громадськості на групу фінансистів та представників влади в громаді.

Чудова ідея виникла у нашої команди щодо подання форми бюджету для громадян.

Наші учасниці отримали нові знайомства, позитивні враження, цінну інформацію в доступному форматі, а також склали плани на майбутнє.

Детальніше про тренінг за посиланням: