НЕЗАБАРОМ ДЕНЬ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

Дата: 15.06.2018 21:53

За доброю традицією щорічно у третю неділю червня в Україні відзначають День медичного працівника — професійне свято працівників галузі охорони здоров'я.

Цього року свято випало на 17 червня. Тому

Іванівська громада щиро вітає усіх свої медичних працівників!

Щоденно ви покликані виконувати нелегку і почесну місію: дбати про найдорожче – життя і здоров’я населення, повсякчас демонструючи нам приклади самовідданості, витримки, уміння корисною порадою, лагідним словом воскресити віру та надію в людських душах.

Нехай те добро, яке ви даруєте людям, повертається до вас сторицею. Щоб кожна мить життя радувала вас своєю неповторністю!

Прийміть сердечну подяку за віддану працю, безмежне милосердя, професійність та лікарську честь. Нехай щастя переступає пороги ваших осель, а земні гаразди і людські чесноти супроводжують вас у вашій нелегкій праці. Щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, передчуттям радості та впевненості у завтрашньому дні. Здоров’я вам і вашим пацієнтам!