УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ ПРО ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ

Дата: 20.06.2018 11:46

18-19 червня 2018 року в Тернопільському Центрі розвитку місцевого самоврядування проходив Тренінг «Закон «Про публічні закупівлі» від теорії до практики. Особливості роботи з майданчиками та веб-порталом prozorro.gov.ua». Іванівську ОТГ представили: М.Стельмах (головний бухгалтер Іванівської сільської ради) та М.Стець (головний спеціаліст з питань формування бюджету).

Учасники тренінгу вивчали такі питання:

• Тендерний комітет та уповноважені особи замовника;
  • Визначення предмету закупівлі;
  • Планування процедур закупівлі;
  • Допорогові закупівлі;
  • Особливості складання тендерної документації;
  • Особливості укладання договору про закупівлю та внесення змін до істотних умов договору;
  • Процедура проведення відкритих торгів за Законом про публічні закупівлі, контроль та моніторинг публічних закупівель.

Семінар організований журналом «Радник в сфері державних закупівель», за сприяння Тернопільського Центру розвитку місцевого самоврядування, який створений програмою Європейського Союзу ULEAD з Європою / ULEAD with Europe та Мінрегіоном.