Конкурс місцевих проектів «Громадський бюджет Іванівської ОТГ»

Дата: 04.09.2018 21:34

Фото без опису

З 15 вересня 2018 року відповідно до Положення про громадський бюджет (зі змінами від  22 серпня 2018 р.) стартує збір проектів від жителів нашої громади. Обсяг витрат, передбачених Іванівською сільською радою на реалізацію проектів, становить 206,0 тис. грн. з розбивкою по селах відповідно до кількості жителів на 01.01.2018, а саме:

Іванівка – 66,0 тис.грн., Ілавче – 65,0 тис.грн., Сороцьке – 37,0 тис.грн., Глещава – 32,0 тис.грн., Лозівка – 6,0 тис.грн.

За рахунок даних коштів можуть реалізовуватись «освітні проекти», які стосуються закупівлі обладнання для шкіл або дитсадків, та «інші проекти» – це проекти, реалізація яких не стосується приміщень шкіл або дитячих садочків. «Інші проекти» не можуть становити менше 70% від загальної вартості проектів переможців у поточному році.

Подавати свої проекти можна впродовж одного місяця. Після цього розпочнеться голосування та визначення переможців. Реалізація проектів-переможців розпочнеться у 2019 році. Ознайомитись з положенням про громадський бюджет та завантажити необхідні взірці документів можна на сайті Іванівської ОТГ чи за посиланням: https://rada.info/upload/users_files/04394616/91a198f6f33254cab5639123af2ef474.docx

Проекти можна подати у письмовому вигляді секретарю виконкому за адресою: с.Іванівка вул.Л.Українки,36 .