ІВАНІВКА ВІДЗНАЧАЛА ДЕНЬ СЕЛА

Дата: 06.09.2018 19:20

2 вересня 2018 року для громади став особливим, адже мешканці та гості ІВАНІВКИ відзначали ДЕНЬ СЕЛА.
     Свято розпочалося з молитви місцевого пароха о.Івана Шулика. Привітали жителів села сільський голова Руслан Васильович Шафранович та директор ПП ОП«Іванівське» Антон Іванович Білик.
      Програма заходу, яку підготували працівники будинку культури, була надзвичайно насиченою, на різні смаки та забаганки. Щирими оплесками глядачі вітали народний аматорський хоровий колектив, чоловічий, дитячий ансамблі, солістів будинку культури. Учні місцевої школи читали поетичні рядки про село, співали пісні, виконували хореографічні композиції, поставили веселу сценку «На весільній кухні». Чудові пісні пролунали від Діани Тетерин з Тернополя, корені якої з Іванівки. Вели концертну програму подружжя Сеньків.
      Після концерту дітей розважали аніматори з Тернополя, а дорослі жителі смакували козацькими стравами від Козацько-десантного екологічного осередку та ГО «Козацько-десантний рій». Також усі присутні мали змогу помилуватися картинами Миколи Драча.
      Родзинкою свята став виступ ансамблю «Візерунок» Тернопільської обласної філармонії.
      До пізньої ночі учасників заходу розважав гурт «Від суботи до суботи».
      Свято відбулося завдяки спонсорам: Антону Білику та Іванівській сільській раді.