ЗУСТРІЧ ПО СТВОРЕННЮ КООПЕРАТИВУ

Дата: 14.09.2018 09:53

11 вересня відбулась зустріч консультанта І.Стефаніва та членів ініціативної групи щодо створення сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу в Іванівській ОТГ.

Ініціатори домовилися  об’єднати свої спільні зусилля для проведення підготовчої роботи по створенню молочного кооперативу в громаді.  Для збільшення ефективності роботи вирішили розподілити обов’язки щодо підготовки установчих документів та зборів, вивчення обладнання, території діяльності, ситуації з приміщенням, збору вихідних даних для підготовки бізнес-плану.