Вітаємо авторів, проекти яких стали переможцями для фінансування з громадського бюджету у 2019 році .

Дата: 29.11.2018 11:03

Згідно протоколу засідання   комісії з відбору проектів  громадського бюджету Іванівської сільської ради  №3   від 16 листопада 2018 року переможцями визнано:

Освітні проекти:

-Проект №1 «Оновлення подвіря школи, встановлення лавочок, сучасного освітлення, сміттєвих баків, вело стоянок /Село Ілавче-178 голосів/;

-проект №2-«Кабінет математики-творча лабораторія вчителя та учня»/Село Іванівка/-32голоси

інші проекти:

-№3-Наш парк для відпочинку/Село Іванівка-24голоси /;

-№4-Впорядкування території вуличного скверика по вул.Райха Й/Село Ілавче/-78голосів ;

-№5- Створення комфортної зони для занять спортом/Село Сороцьке/-248 голосів;

-№6-Окультурнення села:лавка, тренажери/Село Глещава- 116 голосів/.