ЗАТВЕРДЖЕНО БЮДЖЕТ ІВАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НА 2019 РІК

Дата: 18.12.2018 22:52

Фото без опису

Під час засідання сесії Іванівської сільської ради 18 грудня депутати затвердили бюджет Іванівської ОТГ на 2019 рік, який раніше погодив виконавчий комітет Іванівської сільської ради.

Доходи становитимуть 26800,1 тис. грн.. (з урахуванням міжбюджетних трансфертів),Основним бюджетоутворюючим податком є податок та збір на доходи фізичних осіб,який становить 62 % від запланованих власних доходів по загальному фонду.

Видатки сільського бюджету становитимуть 26800,1 тис. грн,.

Найбільше коштів  буде витрачено на освіту - 14795,65 тис. грн,.  З цієї суми 10967,7 тис. грн. піде на виплату заробітної плати освітянам.

На соціальний захист у бюджет закладено 100,0 тис. грн. – у цю цифру, з-поміж іншого, входять виплати  учасникам  АТО ,що проживають на території громади та матеріальні допомоги  жителям ОТГ.

На оздоровлення дітей заплановано кошти в сумі 100,0 тис. грн.

На культуру в 2019 році передбачається витратити 1086,95 тис. грн. За ці кошти будуть утримуватись будинки культури та клуби, бібліотеки,проводитись культурні заходи.

На спорт у бюджеті Іванівської сільської ради передбачено 100,0 тис. грн. для фінансування заходів передбачених у програмі розвитку спорту.

На житлово-комунальне господарство у бюджеті передбачається 1462,1 тис. грн, більша частина цих коштів закладається на благоустрій , озеленення, освітлення, впорядкування кладовищ,вкладання бруківки,тощо.

На ремонт комунальних доріг за рахунок коштів місцевого бюджету  передбачено 225,0 тис. грн.

На утримання апарату Іванівської сільської ради та виплату зарплати її працівникам плануються витрати в сумі 3131,1 тис. грн.

В бюджеті повністю передбачені кошти на реалізацію проектів,які є переможцями «бюджету участі».

Також у 2019 році Іванівська сільська рада  отримає 10241,8 тис. грн. субвенцій з Державного бюджету.

Бюджет розвитку Іванівської ОТГ у 2019 році становитиме 1200,0 тис. грн. Власне у бюджет розвитку закладаються кошти на співфінансування будівництва водогонів для забезпечення жителів громади якісною питною водою.