Цікаво відзначають мешканці Іванівської ОТГ Новорічні та Різдвяні свята

Дата: 17.01.2019 10:17

Фото без опису

Новорічні та Різдвяні свята розпочалися з дня Святого Миколая. У всіх закладах освіти проходили святкові заходи. За підтримки ПП ОП "Іванівське", ПАП "Топільче", благодійного фонду агрохолдингу "Мрія" подарунки отримали діти дошкільного та шкільного віку усіх населених пунктів ОТГ. Потім урочисто запалили новорічну ялинку в центрі громади. Весело проводжали та зустрічали Новий рік  у сільському клубі мешканці села Ілавче.

Урочисто та величаво відбувалися святкові літургії на  Різдвяні свята у всіх населених пунктах громади. Групи колядників ходили від хати до хати та прославляли новонародженого Ісуса Христа. Мешканці Іванівки  радо запрошували до хати Вертеп, а перед звітом сільського голови Шафрановича Р.В. про проведену роботу у сільському будинку культури відбувся різдвяний концерт. До адміністративного будинку на Старий Новий Рік завітали маленькі  сівачі з новорічними побажаннями.

А ще до дитячих садочків та до шкіл Іванівської ОТГ завітали закордонні гості  -- з Німеччини, які прекрасно виконували різдвяні колядки, розповідали повчальні історії, а також привезли подарунки для дітей.