Про 35 сесію УІІ скликання

Дата: 21.02.2019 10:16

03 березня  2019 року   о 15 год. в приміщенні адміністративного будинку відбудеться засідання 35-ої сесії сільської ради УІІ скликання  .

.На порядку денному такі питання :

1.Звіт про виконання бюджету Іванівської сільської ради у 2018 році.

2.Про внесення змін до бюджету Іванівської сільської ради на 2019 рік .

3.Про затвердження дорожньої карти з розвитку спроможності Іванівської ОТГ .

4.Про затвердження графіку проведення відкритих сесій

5.Про затвердження Програма розвитку фізичної культури і спорту Іванівської сільської ради на 2019-2021 рік.

6.Про затвердження Програми протидії проявам тероризму, організованій злочинності та корупції на території Іванівської сільської ради.

7.Про затвердження цільової соціальної Програми оздоровлення та відпочинку дітей Іванівської ОТГ на 2019-2021 роки.

8.Про  затвердження договору з районною радою.

9.Про затвердження договору з Теребовлянською міською радою.

10.Про визначення переліку земельних ділянок для підготовки лотів для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону та надання дозволу на виготовлення відповідної докумнетації.

11.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо відведення земельних ділянок у власність.

12.Про затвердження технічної документації щодо відведення земельних ділянок у власність.

13. Про вилучення земельних ділянок.

14.Про затвердження розпоряджень сільського голови.