Вивчаємо громадську думку

Дата: 18.04.2019 11:38

Згідно розпорядження сільського голови №33/2-8  впродовж  двох тижнів з 19 квітня до 03 травня 2019 року у населених пунктах Іванівської ОТГ буде проводитись опитування громадян щодо якості послуги водопостачання.

Відповідальними особами за проведення опитування є :

Шпендак Катерина Стефанівна- у селі Глещава,

Сеньків Ганна Вікторівна - у селі Іванівка,

Плуговська Галина Володимирівна- у селі Сороцьке,

Маційовська Людмила Петрівна- у селі Ілавче.

Звіт про результати опитування буде оприлюднений 15 травня 2019 року.

Детальну інформацію про опитування можна отримати за телефоном: 0355147342 (Іванівська сільська рада). Будемо вдячні за участь в опитуванні, ваші відгуки допоможуть покращити послугу водопостачання в нашій ОТГ.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:

• ОПИТУВАННЯ Є АНОНІМНИМ
  • Для участі в опитуванні вам НЕ ПОТРІБНО пред’являти будь-які документи. Інтерв’юер може попросити у вас номер телефону, це потрібно для перевірки роботи самого інтерв’юера
  • Анкета складається з 6-ти запитань
  • Анкета заповнюється з ваших слів ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ (відповіді вносяться в телефон або планшет). ПІДПИСУВАТИ НІЧОГО НЕ ПОТРІБНО
  • На вимогу інтерв'юер повинен пред'явити свій паспорт, який посвідчує його участь у опитуванні.

Опитування проводиться в рамках Програми DOBRE.