38-а сесія відбудеться 27 червня 2019 року

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

ІВАНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКОГО РАЙОНУ   ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

48137  с.Іванівка  вул.Л.Українки, 36 , тел –(03551)47331,47342;e-mail : 04394616@mail.gov.ua , silrada2015@ukr.net

сільського голови

від  21 червня    2019 року  №48/2-8

«Про скликання  38-ої сесії УІІ скликання

Іванівської сільської ради  »

____________________________________________

1.Скликати  позачергову   38-у сесію УІІ скликання  27 червня    2019 року   о 15 год. в приміщенні адміністративного будинку  .

2.На порядок денний винести такі питання:

1. Про  внесення змін до рішення сесії від 24.062016. № 69 «Про встановлення ставок податку на території  Іванівської сільської ради ОТГ».

2. Про створення відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності                                            виконавчого комітету Іванівської сільської ради .

3. Про створення  відділу освіти,  культури,  молоді та спорту Іванівської сільської ради.

4. Про затвердження Програми забезпечення функціонування Центру надання адміністративних послуг Теребовлянської райдержадміністрації на 2019 рік.

5. Про затвердження Програми  сприяння поліції у підвищенні рівня безпеки громадян на території Іванівської сільської ради.

6. Про затвердження Програми щодо профілактики та оздоровлення від гострих інфекційних захворювань на території населених пунктів Іванівської громади .

7. Про затвердження договору між Іванівською сільською радою та Теребовлянською районною радою про передачу коштів на здійснення видатків місцевих бюджетів .

8. Про внесення змін до сільського бюджету  на 2019 рік.

9.Про надання  матеріальної допомоги  мешканцям населених пунктів  Іванівської ОТГ.

10. Про затвердження розпоряджень сільського голови, виданих у міжсесійний період.

11.Земельні питання. Вилучення  земельних ділянок  у громадян

12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо відведення земельних ділянок у власність.                                                                                                                               13.  Про затвердження технічної документації щодо відведення земельних ділянок у власність.

14 Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність .

15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність .

16. Про внесення змін в рішення сесії  сільської  ради щодо відведення земельних ділянок у власність  .

Сільський голова                                 Р.В.Шафранович.