Про внесення змін до порядку денного 39-ої сесії УІІ скликання

Дата: 26.07.2019 12:05

Розпорядженням сільського голови внесено зміни до  розпорядження сільського голови №51/2-8 від 23.07.2019 року «Про скликання 39-сесії сільської ради» в частині ,що стосується порядку денного сесії .                     Порядок денний на 39-у сесію такий:

1. Про  внесення змін до бюджету Іванівської сільської ради на 2019 рік.

2.Про внесення змін до  регламенту Іванівської  сільської ради.

3.Про комунікаційну стратегію Іванівської ОТГ на 2019-2020 рік.

4. Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії
для продажу об’єктів спільної власності Іванівської територіальної громади.

5. Про створення  органу приватизації житлового фонду, та порядку

передачі  квартир (будинків)  у власність  громадян

6.Про затвердження Положення про оренду комунального майна Іванівської об’єднаної територіальної громади .

7.Про затвердження Положення про порядок списання об’єктів комунальної власності Іванівської об’єднаної територіальної громади.

8. Про затвердження Положення про порядок ведення договірної роботи.

9. Про затвердження Порядку виявлення та набуття у комунальну власність Іванівської  об’єднаної територіальної громади нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки, визнаного судом відумерлою спадщиною.

10.Про заходи щодо підготовки до проведення Дня громади.

11 .Про надання  матеріальної допомоги  мешканцям населених пунктів  Іванівської ОТГ.

12. Про затвердження розпоряджень сільського голови, виданих у міжсесійний період.

13. Земельні питання.