Які пропозиції подали мешканці громади до місцевого бюджету на 2020 рік

Дата: 01.10.2019 15:33

У серпні-вересні в рамках проекту «Доброчесні громади» (програма DOBRE) в Іванівській ОТГ проходила інформаційна кампанія «Впливай на бюджет своєї громади!».  Місцеві мешканці подавали пропозиції до бюджету Іванівської сільської ради на 2020 рік під час вуличних акцій, коли святкували День громади у Глещаві, Дні села в Іванівці, Ілавчі та Сороцьку. Заключним етапом інфокампанії стала зустріч експерта Громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» Миколи Орлова з керівництвом та мешканцями громади в c. Ілавче та інформування і залучення до бюджетного процесу старшокласників.

Жителі громади отримали (і ще досі отримують) інформаційні брошури «Бюджет для громадян», де у зрозумілій формі подано інформацію про надходження та витрати громади, як громадянам можна долучитися до бюджетного процесу, як були враховані пропозиції до місцевого бюджету, які подавались у 2018 році та ін.

196 наших мешканців подали 305 пропозицій. Найбільше було таких:

Ілавче: відновити ставок в с.Ілавче (23), встановити дитячий майданчик на вул. Загородня (15),  відремонтувати дороги (13), відремонтувати дорогу по вул. Лесі Українки (8).

Іванівка: відремонтувати дороги (26), облаштувати Молодіжний центр в с.Іванівка (21).

Сороцьке: встановити дитячий майданчик (13), прибрати стихійні сміттєзвалища (9), облаштувати зону відпочинку біля ставка (7).

Глещава: провести ремонт доріг по селі (11), облаштувати Молодіжний центр (5).

Зі всіма пропозиціями ви можете ознайомитися тут.