Чекаємо на Ваші проєкти!

Дата: 03.10.2019 11:39

До 15 жовтня ще можна подати проєкт до Громадського бюджету (Бюджету участі). Реалізація проєктів переможців відбудеться у 2020 році.

Для правильного оформлення ідеї Проєкту слід ознайомитися з Положенням про Громадський бюджет Іванівської сільської ради, заповнити Бланк-заявку (додаток 1 до Положення) та Додаток до Бланку-заявки, надіслати в електронному форматі (silrada2015@ukr.net) та подати в паперовому вигляді в сільську раду чи через старосту.

Положення про Громадський бюджет Іванівської сільської ради з додатками: https://rada.info/upload/users_files/04394616/91a198f6f33254cab5639123af2ef474.docx

Кошти на реалізацію проєктів виділені пропорційно до кількості жителів кожного населеного пункту.

Категорії проєктів: "освітній" (до 30% від виділеної суми) та "інший" (не менше 70% від виділеної суми).

Консультації за телефоном: 0355147342 (Ганна Михайлівна).