Тренінг "Лідерство" відбувся в Іванівці

Дата: 11.10.2019 13:09

Фото без опису

10 жовтня в приміщенні Іванівського СБК проходив тренінг на тему "Лідерство". Учасниками навчання стали представники ОМС, освіти, медицини, культури, учнівської молоді, зокрема і Молодіжної ради, громадські активісти.

Тренінг проводив експерт Західноукраїнського ресурсного центру (ЗУРЦ) Ігор Добко. Учасники заходу дізнались про суть лідерства та ознайомились із цитатами відомих історичних персон щодо цього поняття, визначали роль лідера у групі людей та його участь у прийнятті рішень.  Також присутні змогли попрацювати у  групах, виконуючи практичне завдання.

Нові знання та набуті навички учасники тренінгу зможуть використати у своїй основній діяльності.

Тренінг "Лідерство" відбувся в рамках проекту «Голос громади в місцевому самоврядування» за сприяння Західноукраїнського ресурсного центру –  регіонального партнера програми DOBRE в Тернопільській області.