З Днем народження, Руслане Васильовичу!

Дата: 05.12.2019 06:19

5 грудня святкує свій ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

сільський голова Руслан Васильович Шафранович

ШАНОВНИЙ

РУСЛАНЕ ВАСИЛЬОВИЧУ!

Прийміть наші щирі вітання!

Це свято – не просто подія у Вашій книзі життя, це ще один привід для мешканців Іванівської громади згадати про ті позитивні зміни, які відбулися у нашій ОТГ за час Вашої роботи на посаді сільського голови. Робота з людьми – це не завжди просто, але завжди відповідально. А головою громади – особливо. Адже щодня доводиться вирішувати безліч найрізноманітніших проблем різного масштабу.

Завдяки Вашому управлінському досвіду та Вашій наполегливості громада розцвітає. Впевнені, Вашого ентузіазму, професіоналізму, послідовності, сил і енергії вистачить для втілення в життя наймасштабніших планів. Адже у Вас є розуміння і підтримка жителів громади, надійний колектив однодумців і величезне бажання працювати на благо громади.

Від щирого серця бажаємо Вам підтримки мешканцями ОТГ всіх Ваших починань, мудрих рішень у справі управління громадою, необхідної завзятості і постійного духовного зростання.

Нехай все задумане збувається, всі плани втілюються! Міцного Вам здоров’я, щастя, радості, невичерпного оптимізму, бадьорості духу, удачі, миру і благополуччя!

Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на добрі звістки, радісні події, особисті досягнення і благородні справи. Хай і надалі плідною буде Ваша праця!

З повагою, колектив Іванівської сільської ради

та КП «ІЛГІС»