День місцевого самоврядування - до свята з нагородами!

Дата: 07.12.2019 08:23

Фото без опису

Щороку 7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування. Тому вітаємо усіх, хто причетний до цього свята! Нехай цей святковий день об’єднає нас у спільному прагненні зробити нашу громаду і всю Україну щасливими й багатими.

З нагоди професійного свята в Тернопільському обласному драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка відбулись урочистості, де відзначили найкращих працівників місцевого самоврядування.

Цьогоріч серед багатьох нагороджених Тернопільською обласною ради  є і представники нашої Іванівської ОТГ. Начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Марія Стельмах та голова громадської організації «Громади єдність» Катерина Шпендак отримали грамоти за високий професіоналізм та сумлінну працю, а сільський голова Руслан Шафранович – цінний подарунок.

Ще одним приємним сюрпризом стало отримання Сертифікату на додаткове фінансування проєкту громади за найбільший прогрес під час співпраці Іванівської ОТГ з Програмою DOBRE, що вимірювався Індексом спроможності місцевого самоврядування PMCI!