Робоча зустріч з експертами Програми DOBRE

Дата: 05.03.2020 15:05

Сьогодні в Іванівській ОТГ відбулась робоча зустріч представників громади із програмним спеціалістом програми DOBRE в Тернопільській обл. Михайлом Козирєвим та менеджером із комунікацій програми DOBRE Марією Радишевською.

Під час зустрічі були визначені подальші дії щодо реалізації послуги водопостачання та покращення послуги обслуговування і ремонту доріг. Також була проведена попередня оцінка комунікаційних практик у громаді.