Щиро вітаємо Антона Івановича Білика!

Дата: 27.04.2020 09:04

27 квітня святкує свій ювілей керівник ПП ОП «Іванівське» – щедрий меценат, мудрий керівник, невтомний трудівник, знаний в Україні аграрій та депутат обласної ради Антон Іванович Білик.

Шановний Антоне Івановичу!

Депутатський корпус, виконком і колектив Іванівської сільської ради та вся Іванівська громада щиро вітають Вас із Ювілейним Днем народження.

Від результатів Вашої діяльності значною мірою залежить добробут і процвітання нашого краю. Тому хай Ваша віддана праця та любов до рідної землі і надалі служить на користь громади та її мешканців.

Бажаємо Вам радості, успіхів у праці, міцного здоров’я і людського щастя. Хай добре засівається нива і за гарної погоди вродить щедрий врожай, а у Вашому домі завжди будуть добро та злагода! Божого благословіння та опіки Божої Матері!