Представники членів Всеукраїнської асоціації громад із Тернопільщини зібрались в Іванівці

Дата: 05.08.2020 12:35

4 серпня в центрі Іванівської ОТГ відбулися Збори Тернопільського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації громад.

Представники членів Асоціації Тернопільської області розглядали такі питання:

1. Діяльність Всеукраїнської асоціації громад з реалізації Стратегії діяльності Асоціації на період до місцевих виборів 2020 року.
  2. Хід та результати адміністративно-територіальної реформи: проблеми формату окремих громад і районів позиція та подальші дії Асоціації.
  3. Внесення змін до Конституції: хід процесу та позиція Асоціації.
  4. Зміни до виборчого законодавства: політизація місцевих виборів та робота Асоціації з метою мінімізації негативних наслідків для громад.
  5. Налагодження діяльності Регіонального відділення Асоціації та про його взаємодію з органами виконавчої влади області.
  6. Вибори Голови Регіонального відділення Асоціації.
  7. Вибори делегатів від області на Загальні збори Асоціації.
  8. Різне.

Збори проводив директор з розвитку директор з розвитку Всеукраїнської асоціації громад – заступник керівника Виконавчої дирекції Ігор Абрам’юк.