Теребовлянський район, Тернопільська область

Засідання робочої групи по питанню водопостачання

Забезпечення водопостачання якісної питної води в населені пункти ОТГв  черговий раз   ставиться на порядок денний засідання робочої групи, яка займається цим питанням . На цей раз на засідання   прибули експерти Програми DOBRE. Проаналізовано кроки , які уже зроблені Іванівською сільською радою  у напрямку  реалізації  такого пріоритету , проведено розяснювальну роботу серед мешканців громади з цього приводу , зроблено  опитування населення  про участь жителів громади у будівництві водозаборів та водопроводів.  . Важливим  у засідання групи було фінансове питання. Перед керівництво громади та старостами населених пунктів поставлені  першочергові завдання, які дадуть можливість у цьому році розпочати надзвичайно важливу роботу.