День працівника сільського господарства

Дата: 22.11.2016 16:24

У  День працівника сільського господарства - ансамбль «Гуцулія».

Хороший подарунок для працівників ПОП «Іванівське»  зробив директор місцевого підприємства , який запросив до Іванівки  національний академічний гуцульський ансамбль пісні і танцю з міста Івано-Франківськ «Гуцулію». До сільського будинку культури поспішали молодь та старші жителі з усіх куточків села, на свято приїхало багато гостей  з населених пунктів, які входять до об'єднаної територіальної громади. Перед початком концерту з словами привітання до хліборобів звернувся  сільський голова Шафранович Р.В. та директор сільського будинку культури  Сивак О.Й. , вони подарували запашні короваї директору ПОП «Іванівське» Білику А.І. та  менеджеру підприємства Білик С.Ю. Керівник  місцевого підприємства розказав про здобутки у господарстві та привітав співробітників із святом.

А потім почався концерт. Неабияк вразило  глядачів сценічне вбрання учасників ансамблю , яке є справжнім витвором народного мистецтва . Не можна було без захоплення  слухати українські народні пісні та веселі коломийки Гуцульщини у виконанні професійного хору. Мелодійні акапельні пісні   не залишили  байдужими нікого з присутніх у залі . Глядачі    мали можливість послухати прекрасну гру професійних музикантів, побачити вихор запальних танців, бути присутніми на  весіллі гуцулів. Патріотичні пісні  «Довбуша»  перенесли доросле населення у події того часу  та надовго залишать слід у серцях молодих людей. Впродовж усього концерту номери  артистів зустрічали та проводжали  бурними оваціями .

Гуцульський ансамбль пісні і танцю  вразив усіх  оригінальним самобутнім репертуаром, в якому домінували  невичерпні обряди та традиції , концерт став бальзамом на душу для  тих, хто працює у сільському господарстві та для тих, хто з ним пов'язаний . З словами глибокої  вдячності до учасників «Гуцулії»  звернулися учасники свята хліборобів та висловили сподівання, що такі зустрічі будуть продовжуватись у майбутньому.