ШКОЛА ГРОМАДСЬКОГО ЛІДЕРСТВА

Дата: 15.03.2018 16:31

В рамках проекту «DOBRE» з 28 лютого по 2 березня представники громадських організацій Тернопільської області навчались у Школі громадського лідерства.  Учасники пройшли Модуль І «Лідерство» та Модуль ІІ «Розвиток команди ГО».

Учасниками даного заходу з Іванівської ОТГ були: К.Шпендак, В.Фінковський, О.Гаврилюк. Вони брали участь в обговореннях, дискусіях, практичних вправах, працювали у малих групах.  Також – пробували себе у різних ролях в команді. Найбільше сподобалась нашим учасникам дискусія на тему: «Лідерами народжуються, навчаються чи ? (інший варіант)», а також практична вправа «Створення ефективної системи комунікації в організаціях».

На домашнє завдання представники всіх ОТГ отримали розробку «Плану організаційного розвитку громадської організації».