Іванівська ОТГ

Дата: 27.10.2016 16:32

25 перших територіальних громад з 7 областей України стали учасниками програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). Серед них шість громад з Тернопільської області, в тому числі Іванівська сільська рада об’єднаної територіальної громада .

Делегація громади  впродовж  трьох днів з 24 по 26 жовтня 2016 року  приймала участь у  відкритті  програми  в Києві в Українському домі. На церемонії відкриття делегати громади  зустрілася з Прем'єр-міністром України  Володимиром Гройсманом , віце-прєм'єр-міністром, міністром регіонального розвитку , будівництва та житлового-комунального господарства Геннадієм  Зубко , з послом  США Марі Йованович, представниками уряду України, а також представники міжнародних програм та експертами з децентралізації  та медіа.

Тривалість  програми- 5 років, бюджет  програми -50 млн. доларів США.