Відзавтра стартує збір проєктів у рамках Громадського бюджету

Дата: 14.09.2020 11:52

Бюджет участі – це демократичний процес, який надає можливість кожному жителю громади брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення ОТГ та/або голосування за них.

Будь-який мешканець ОТГ може подати проєкт, пов’язаний з покращенням життя в ОТГ, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і долучитися до реалізації проєкту в рамках бюджету 2021 року.

Для правильного оформлення ідеї Проєкту слід ознайомитися з Положенням про Громадський бюджет Іванівської сільської ради, заповнити Бланк-заявку (додаток 1 до Положення) та Додаток до Бланку-заявки, надіслати в електронному форматі (silrada2015@ukr.net) та подати в паперовому вигляді в сільську раду чи через старосту свого населеного пункту.

Кошти на реалізацію проєктів виділені пропорційно до кількості жителів кожного населеного пункту.

Категорії проєктів: "великий" (до 70% від виділеної суми) та "малий" (до 30% від виділеної суми).

Реалізація проєктів-переможців відбудеться у 2021 році.