В Іванівській громаді розпочалося голосування за проєкти громадського бюджету та збір пропозицій до бюджету-2021

Дата: 02.11.2020 07:26

Фото без опису

У 2020 році на конкурс проєктів Громадського бюджету наші мешканці подали 10 проєктів , які були допущені до голосування.

Цьогоріч найкращі проєкти ми будемо обирати онлайн з 2 по 30 листопада. У звязку із ситуацію, що склалася із захворюванням на короновірус в громаді, паперове голосування буде проходити тільки з 16 по 30 листопада!

Слід пам'ятати, що своїм голосом можна підтримати тільки один проєкт.

Голосувати можуть мешканці, які досягли 14-річного віку, отримали паспорт і зареєстровані в Іванівській ОТГ

Щоб підтримати проєкт онлайн (через е-сервіс «Громадський бюджет») заходьте за посиланням:  https://budget.e-dem.ua/6125084100

Для паперового голосування за проєкти Громадського бюджету необхідно з паспортом та із дотриманням усіх карантинних вимог звернутися у спеціально облаштовані пункти у своєму селі:

*** с. Іванівка та с.Лозівка – приміщення Іванівського СБК (відп. директор Іванівського СБК Сивак О.Й, худ. керівник Палиця М.С.), з 15.00 год. до 20.00 год;

*** с. Ілавче – приміщення  Ілавченського сільського клубу (відп. завклубом Стасій Л.В., бібліотекар Бомок М.П.), з 15.00 год. до 20.00 год;

*** с. Глещава – приміщення  Глещавського  СБК (відп. худ. керівник Дудар Г.Д., бібліотекар Кейзор Г.І.), з 15.00 год. до 20.00 год;

*** с. Сороцьке – приміщення Сороцького  СБК (відп. директор Сороцького СБК Плуговська Г.В., бібліотекар Шварчовська  Н.Л.), з 15.00 год. до 20.00 год.

Також під час паперового голосування у кожного буде можливість ознайомитися із Бюджетом для громадян – 2020 та подати пропозицію до бюджету Іванівської сільської ради на 2021 рік.