Щиро вітаємо з Днем працівників культури та Днем української писемності та мови!

Дата: 09.11.2020 08:49

Всеукраїнський день працівників культури засновано з метою відзначити вагомий вклад творчих особистостей у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність. В нашій громаді діє 8 закладів культури, де працюють 14 працівників. Щиро вітаємо їх із професійним святом і бажаємо міцного здоров’я та благополуччя, нових здобутків на благо своєї громади та держави.

Прикметно, що нині відзначається ще одне свято нашої культури і самого нашого існування – День української писемності та мови. Нехай любов і повага до української мови об’єднує наш народ. Адже, коли живе українська мова – живе Україна.