Вітаємо з Днем працівників сільського господарства!

Дата: 13.11.2020 15:47

Цьогоріч 15 листопада ми будемо святкувати День працівників сільського господарства України. Щиро вітаємо всіх тих, хто від зорі до зорі, без вихідних і відпусток трудиться на землі та фермах!

Низький уклін дбайливим господарям – керівникам ПП ОП "Іванівське" та ПАП "Топільче"! Нам відомо, яка нелегка сьогодні робота на землі. Але завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню про нашу Іванівську громаду знають далеко за її межами.

Усім бажаємо добрих засівів, рясних сходів та щедрих ужинків! Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою. Велика подяка вам за любов до землі, терпіння і витримку. Щастя, злагоди в кожну домівку!